Policja uderzyła w gorlicki biznes narkotykowy

20 maja 2019
Publikacja: REDAKCJA

W ciągu ostatnich dni gorliccy kryminalni dwukrotnie uderzyli w narkobiznes. Zabezpieczyli w sumie prawie 300 gramów gotowego narkotyku oraz niemal 30 sadzonek konopi. Do policyjnego aresztu trafiło dwóch mieszkańców Gorlic w wieku 31 i 33 lat.

Pierwsze czynności gorliccy kryminalni podjęli 15 maja br.  Podczas przeszukania w jednym z mieszkań ujawnili 225 gramów amfetaminy oraz 47 gramów mefedronu. Do sprawy zatrzymany został 33-letni gorliczanin, któremu prokurator postawił zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków, za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna objęty został także dozorem policyjnym.

Drugie uderzenie miało miejsce dzień później. Policjanci podczas przeszukania budynku gospodarczego na jednej z posesji ujawnili ukryte pod podłogą pomieszczenie. Wewnątrz, jak się okazało,  31-latek uprawiał konopie. Łącznie policjanci zabezpieczyli 28 sadzonek konopi. Przy zatrzymanym odnaleźli także drobne ilości gotowego suszu marihuany. Mężczyzna został zatrzymany, a  po przesłuchaniu postawiono mu zarzut uprawy konopi, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Okazało się także, że już wcześniej był karany za przestępstwa narkotykowe.

Źródło: KPP Gorlice

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania


ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl