Pracowita środa strażaków na Pogórzu

10 lutego 2017
Publikacja: Katarzyna Roman

Środa, 8 lutego obfitowała w wyjazdy służb ratowniczych na terenie pogórza. W sumie strażacy w tym dniu podjęli 3 interwencje.

Pierwszą z nich była pomoc załodze Pogotowia Ratunkowego, które spieszyło do pacjenta. Niestety ze względu na całkowicie niemożliwy dojazd bezpośrednio do chorego ekipa karetki poprosiła o pomoc strażaków. Na miejsce zadysponowane zostały zastępy OSP KSRG Ryglice oraz JRG 2 Tarnów (posterunek Siedliska). Do zdarzenia tego doszło po godzinie 16.00 w Ryglicach na ulicy Batalionu Barbara. Na miejscu obecna była również Policja.

Kolejna interwencja związana była z pożarem sadzy w przewodzie kominowym w jednym z domów w miejscowości Chojnik. Po godzinie 18.00 zaalarmowane zostały dwie jednostki straży pożarnej: OSP Chojnik oraz JRG 2 Tarnów (posterunek Siedliska).

Natomiast po godzinie 19.00 dźwięk syreny alarmowej rozbrzmiał w Tuchowie. Jednostka OSP KSRG Tuchów wraz z JRG 2 Tarnów (posterunek Siedliska) otrzymała dyspozycję wyjazdu do pomocy pogotowiu w dotarciu do pacjenta. Istniało bowiem podejrzenie, iż może on targnąć się na własne życie. Działania strażaków polegały na otwarciu drzwi do mieszkania. Na miejscu obecna była także Policja.

 

 

Źródło: OSP KSRG Ryglice, OSP Chojnik, Tarnów112

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl