Profesjonalny filtr powietrza w Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Pławnej

24 października 2018
Publikacja: Paweł Hołda

„To jest oczywiste, powietrze musi być czyste!”

Pod takim hasłem 11 października 2018 r. Przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola w Pławnej, w ramach szerokiego przedsięwzięcia jakim jest „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” zorganizowały akcję informacyjną.

Wśród Gości na naszej uroczystości znaleźli się Rodzice, Babcie, Dziadkowie naszych Podopiecznych a także cała społeczność Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Pławnej.

Dzieci jako Dobre Leśne Duszki przedstawiły program artystyczny traktujący o roli czystego powietrza w naszym życiu oraz o tym jaki wpływ na nasze zdrowie i komfort życia ma jego zanieczyszczenie. Śpiewem, recytacją wierszy oraz „tańcem – sprzątańcem” zadbaliśmy o poszerzenie świadomości naszych Gości na ten jakże poważny problem dzisiejszego świata. Celem podsumowania, Pani Kinga Jurkiewicz wygłosiła odczyt o tym jak na co dzień możemy zatroszczyć się o powietrze, którym oddychamy i bez ponoszenia dodatkowych kosztów zadbać o jego jakość. Na koniec Pani Paulina Nowak odczytała list od Marszałka Województwa Małopolskiego /dotyczący starań naszego województwa o polepszenie jakości powietrza/ – Pana Jacka Krupy dzięki któremu nasze Przedszkole zyskało profesjonalny filtr powietrza.

Źródło: NSP w Pławnej
Autor: Paulina Nowak

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

REKLAMA

Mechanika Pojazdowa u Jacka
Origum
AUTO-SOPALA
HITPOL

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl