Radiowe rzemiosło “u mistrza Paderewskiego” w Ciężkowicach

13 grudnia 2018
Publikacja: Paweł Hołda

Uczniowie z klasy I Liceum Ogólnokształcącego „u mistrza Paderewskiego” uczestniczyli 30 listopada 2018 roku w warsztatach dotyczących radiowego rzemiosła (część klasy: humanistyczna z elementami edukacji artystycznej tzw. medialna). Wychowawca jest dumny z poczynań wychowanków 

Warsztaty medialne

Jak przeprowadzić wywiad, poradzić sobie ze stresem i napisać informacje – to kluczowe zagadnienia, które towarzyszyły młodzieży podczas warsztatów dziennikarskich , które przeprowadził pan Grzegorz Golec – reporter radia RDN Małopolska. Zajęcia odbywają się w ramach  realizowanego projektu Nasz Region, Nasza Tradycja – Nasze Dziedzictwo. Uczniowie zapoznali się z pracą reportera radiowego. Rozmawiali również o zaletach pracy w mediach.

Z wypowiedzi uczniów: 

„Warsztaty są bardzo interesujące i uważam, że bardzo mogą mi się przydać do tego, co będę wykonywać w przyszłości. – Już wiem jak rozmawiać z ludźmi. To może mi się przydać do wykonywania w przyszłości mojego zawodu – planuje być psychologiem, a tu ważne jest, by dobrze rozmawiać z ludźmi. – Lubię kontakt z ludźmi, sądzę, że moja przyszłość może być związana z dziennikarstwem.”

„Takie zajęcia mogą przydać się w przyszłości”

 

Autor: Józef Parys, wychowawca klasy

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

REKLAMA

HITPOL
Mechanika Pojazdowa u Jacka
AUTO-SOPALA

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl