Rekordowa zbiórka ciężkowickiego sztabu WOŚP

14 stycznia 2019
Publikacja: Piotr Rutka

W ostatnią niedzielę, 13 stycznia w Ciężkowicach po raz kolejny zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku ciężkowicki sztab liczył 74 wolontariuszy z terenu całej gminy Ciężkowice. Dzięki ich zaangażowaniu udało się zebrać kwotę 21.411,46 zł, to rekord ciężkowickiego sztabu. Młodzież mimo niesprzyjającej pogody od samego rana kwestowała w Ciężkowicach, Jastrzębi, Zborowicach, Pławnej, Bruśniku, obdarzając darczyńców charakterystycznym czerwonym serduszkiem i uśmiechem. 

Tradycyjnie już wśród kwestujących znalazł się również Zbigniew Jurkiewicz Burmistrz Gminy Ciężkowice, w swojej puszce zgromadził ponad 1000,00 zł, zajmując tym samym drugie miejsce wśród wolontariuszy, którzy zebrali na tegorocznym finale w Ciężkowicach największą sumę pieniędzy. Najwięcej w swojej puszce zgromadził Michał Babral, który oprócz tradycyjnej puszki, w której zgromadził 657,66 zł, korzystał również ze zbiórki internetowej – e-skarbonki, co pozwoliło mu zasilić zbiórkę o kolejne 1110,00 zł. Trzecie miejsce przypadło Zuzannie Śliwie, która zebrała 906,11 zł. Temat tegorocznego 27. Finału WOŚP brzmiał: „Na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych”.

Szef Sztabu WOŚP w Ciężkowicach dziękuje wszystkim wolontariuszom oraz darczyńcom za okazaną pomoc i zaangażowanie w zbiórkę.

Źródło: CKiPG Ciężkowice

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

REKLAMA

AUTO-SOPALA
HITPOL
Mechanika Pojazdowa u Jacka

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl