Relacja z XV Halowego Turnieju Piłki Nożnej Seniorów

29 stycznia 2018
Publikacja: Piotr Rutka

W niedzielę 28 stycznia 2018r. odbył się w Ciężkowicach XV Halowy Turniej Piłki Nożnej Seniorów. Impreza, która już na stałe wpisało się w kalendarz imprez halowych powiatu tarnowskiego, zgromadziła na starcie oprócz gospodarzy, drużyny GKS Gromnik, Tuchovii, Pogórza Pleśna, Dunajca Zakliczyn oraz Orła Dębno.

Jak zwykle nie zabrakło emocji. Po raz drugi z rzędu zwycięzcą turnieju została drużyna Dunajca Zakliczyn. Udanie w tym roku zaprezentowała się drużyna Ciężkowianki zajmując drugie miejsce. Dla Ciężkowianki bramki zdobywali Adam Wiewióra (5) i Konrad Szczerba (3). Królem strzelców imprezy z dziewięcioma bramkami został Filip Płachno z Tuchovii.

Niedzielny turniej zapoczątkował obchody jubileuszu 70 lecia powstania Ciężkowianki, którego centralne uroczystości zaplanowano w połowie roku.

XV jubileuszowy turniej był również okazją do pierwszych podsumowań. Pamiątkową tablicą został uhonorowany sędziujący wszystkie turnieje Łukasz Giemza. Uroczystego wręczenia nagród dokonali Pan Zbigniew Jurkiewicz Burmistrz Gminy Ciężkowice, Pan Józef Parys Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciężkowicach oraz Pan Paweł Skowron Prezes Klubu Sportowego Ciężkowianka Ciężkowice.

Turniej sędziowali: Łukasz Giemza, Michał Górka, Daniel Witek

Imprezę sportowym komentarzem okrasił niezawodny Edward Karasiński.

Na koniec Zarząd Klubu Sportowego Ciężkowianka Ciężkowice pragnie złożyć serdeczne podziękowania wszystkim, którzy czynnie włączyli się w przygotowanie i czuwali nad prawidłowym przebiegiem imprezy. Panu Zbigniewowi Jurkiewiczowi Burmistrzowi Gminy Ciężkowice za ufundowanie nagród, Panu Józefowi Parysowi Dyrektorowi Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciężkowicach za bezpłatne udostępnienie hali. Ponadto dziękujemy za wsparcie współorganizatorom Tarnowskiemu Okręgowemu Związkowi Piłki Nożnej, Powiatowemu Zrzeszeniu Ludowe Zespoły Sportowe oraz Powiatowi Tarnowskiemu.

Wyniki meczów oraz zapis relacji na żywo z turnieju dostępne są w materiale:
BEZ MONTAŻU: XV Halowy Turniej Piłki Nożnej Seniorów w Ciężkowicach

Tekst: KS Ciężkowianka

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania


ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl