Sarna na drodze przyczyną dachowania audi

14 maja 2019
Publikacja: Piotr Rutka

W zeszłym tygodniu, w nocy z czwartek na piątek, na drodze wojewódzkiej 980 w Faściszowej kierowca audi, chcą uniknąć zderzenia z sarną, wpadł w poślizg, dachował i uderzył w ogrodzenie.

W czwartkową noc, 9 maja około godziny 23, na drodze W980 w Faściszowej, 34-letni kierowca audi zauważył wbiegającą przed jego samochód sarnę. Podjął próbę ominięcia zwierzęcia, jednakże samochód wpadł w poślizg, dachował i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji. Samochodem podróżowało w sumie 3 osoby, z których kierowca i pasażer jadący z przodu wyszli bez większych obrażeń. Trzecia osoba siedzą z tyłu, nie miała tyle szczęścia. Nie dość, że została zakleszczona w zniszczonym samochodzie, to po interwencji strażaków okazało się, że jest mocno poobijana i połamana. Przybyły na miejsce zespół ratunkowy przewiózł trzydziestoośmiolatka do tarnowskiego szpitala, gdzie zajęli się nim lekarze. Obecnie poszkodowanemu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Okoliczności tego zdarzenia wyjaśnią policjanci tarnowskiej komendy miejskiej.

Z uwagi na coraz to częstsze zdarzenia z udziałem zwierzyny płochej tarnowscy policjanci apelują do użytkowników dróg o zachowanie daleko idącej ostrożności, koncentrację i przestrzeganie podstawowej zasady, ograniczonego zaufania.

Bezpiecznej drogi!!!

Źródło: KMP Tarnów

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

REKLAMA

MSERWIS v2
AUTO-SOPALA
HITPOL
Origum
Mechanika Pojazdowa u Jacka

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl