Skrót meczu: GKS Gromnik – Dunajec Zakliczyn

15 maja 2018
    Publikacja: Paweł Hołda

Mecz wicelidera z liderem, czyli GKS Gromnik z Dunajcem Zakliczyn był wydarzeniem wiosny, jak nie roku dla naszego zespołu. Niestety ten sprawdzian po prostu nie wyszedł… Szereg nieszczęśliwych wydarzeń, które do tego doprowadziły zaczął się już w 5 minucie. Wtedy to kontuzję zgłosił będący w znakomitej formie na wiosnę D. Słota – straciliśmy pierwszą “armatę”. W 28 minucie tracimy drugą – po bezmyślnym kopnięciu przeciwnika z boiska wyleciał D. Bałut. By tego było mało, chwilę później kolejna kontuzja i zmiana za D. Masłonia. Na domiar złego w 44 minucie nieporozumienie R. Truchana z P. Kaflem i 0-1. Druga połowa to mądra gra, wykorzystywanie sytuacji i dokończenie “dzieła zniszczenia” przez gości – przegrywamy 0-5.

Wyniki: 23 kolejka

Dunajec Zbylitowska Góra 1-0 Ciężkowianka Ciężkowice
    GKS Gromnik 0-5 Dunajec Zakliczyn
    KS US Śmigno 0-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
    Łukovia Łukowa 1-1 Zorza Zaczarnie
    LKS Nowa Jastrząbka 1-4 Wisła Szczucin
    Metal Tarnów 3-1 LKS Wietrzychowice
    Olimpia Wojnicz 3-1 Victoria Koszyce Małe