Ślubowanie pierwszoklasistów w Szkole Podstawowej w Gromniku

27 października 2017
Publikacja: Paweł Hołda

„Wyruszamy w podróż w cudowny świat nauki”

Pod tym hasłem dnia 20 października 2017 r. w Szkole Podstawowej im. W. Witosa w Gromniku odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klasy I a i I b oraz pasowanie na ucznia.

W uroczystości wzięli udział: zaproszeni goście, dyrekcja szkoły, rodzice pierwszoklasistów oraz nauczyciele i uczniowie klas II – III. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły bardzo przejęci tą ważną dla nich chwilą, pięknie zaprezentowali przed zgromadzoną szkolną społecznością swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Licznie zgromadzeni rodzice, dumni ze swoich pociech, wyrażali podziw gromkimi oklaskami. Wreszcie nadszedł oczekiwany moment ślubowania, a po nim pasowania na ucznia. Pani Dyrektor Ewa Białkowska oraz Pani Dyrektor Halina Karaś ołówkiem pasowały pierwszoklasistów na pełnoprawnych uczniów naszej szkoły.

Pani Dyrektor Ewa Białkowska zabrała głos i pochwaliła dzieci za zdobyte już wiadomości i umiejętności, życząc im wielu sukcesów i radości ze zdobywania wiedzy i poznawania świata.

Swoim młodszym kolegom niespodziankę sprawili uczniowie klas III, którzy wręczyli im wesołe upominki. Na zakończenie przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcia i poczęstunek przygotowany przez Rodziców.

Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.

Tekst: M. Kierońska, H. Wątroba

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl