Spotkanie hodowców gołębi pocztowych w Ciężkowicach

24 stycznia 2019
Publikacja: Piotr Rutka

W połowie stycznia 2019 roku w sali kameralnej Muzeum Przyrodniczego im. K. i W. Tomków w Ciężkowicach odbyło się rozdanie nagród za sezon lotowy 2018 a także spotkanie sprawozdawczo-wyborcze hodowców gołębi pocztowych sekcji Ciężkowice. Podczas spotkania przywitano także jedenastu nowych członków. Koledzy hodowcy przeszli z oddziału Beskid Sądecki i od tego roku będą razem z nami rywalizować w oddziale Gorlice 0381 sekcja Ciężkowice. Życzymy nowym kolegą dużo sukcesów. Mamy nadzieję, że ich obecność jeszcze bardziej umocnij naszą sekcje w czołówce hodowców oddziału Gorlice.

Warto nadmienić, że podczas spotkania zostały wręczone nagrody, puchary i dyplomy za miniony sezon lotowy. Mistrzem w lotach o mistrzostwo gołębi starych został Piotr Stanuch, I-wicemistrzem Tomasz Toporkiewicz, II-wicemistrzem Krzysztof Karnafał. Natomiast w lotach gołębi młodych mistrzem został Łukasz Bućko, I-wicemistrzem Tomasz Toporkiewicz, II-wicemistrzem Krzysztof Karnafał. Ponadto gołąb PL-0318-14-935 Tomasza Toporkiewicza reprezentował Okręg Nowy Sącz na Ogólnopolskiej Wystawie Gołębi Pocztowych w Sosnowcu. Na wystawie, która odbyła się w dniach 4-6 stycznia 2019 roku wyżej wymieniony ptak zdobył 4 nagrodę w kategorii standard.

Na zebraniu wybrano również nowy zarząd sekcji. Prezesem został ponownie kol. Tomasz Toporkiewicz, skarbnikiem Piotr Stanuch, a sekretarzem Łukasz Bućko. Zarząd Sekcji dziękuje wszystkim hodowcą za liczne przybycie i udział w zebraniu.

Źródło: PZHGP o/Ciężkowice

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

REKLAMA

HITPOL
Mechanika Pojazdowa u Jacka
AUTO-SOPALA

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl