Strefa funduszy europejskich “Małopolska myśli o Tobie”

06 września 2017
Publikacja: Aneta Adamczyk

W pierwszy weekend września ciężkowicki rynek zamienił się w prawdziwe miasteczko europejskie. Pod białymi namiotami powstała strefa funduszy europejskich ” Małopolska myśli o Tobie”. Przez 3 dni mieszkańcy Pogórza mieli okazję spotkać się ze specjalistami, którzy wyjaśniali i doradzali w tematach związanych z funduszami unijnymi (przedsiębiorczość, ekologia, usługi społeczne, innowacje). Można było także spotkać ekspertów z Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich oraz Wojewódzkiego Urzędu Pracy. 

Niedzielne popołudnie było pełne atrakcji. Dla dzieci powstał specjalny kącik, w którym mogły wykonać kukiełkę, biżuterię, pomalować twarze, samodzielnie ozdobić ciasteczka. Były bańki mydlane i dmuchany zamek. Zarówno na najmłodszych jak i ich rodziców czekały liczne konkursy. Każdy przybyły mógł wykonać sobie zdjęcie w fotobudce i spróbować koktajli w wykonaniu Magdy Nowaczewskiej, finalistki Masterchef. 

Ostatni dzień z funduszami był także okazją do spotkania z lokalną twórczością. Na scenie wystąpili Mali Jastrzębianie, kapela Pogórzanie, kapela Gąsiorów oraz solistki z terenu gminy Ciężkowice. 

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl