Święto wszystkich Mam w Stróżnej

03 czerwca 2013
Publikacja: REDAKCJA
„Nie ma jak u mamy
Ciepły piec cichy kąt.
Nie ma jak u mamy
Kto nie wierzy – robi błąd.”

/ Wojciech Młynarski /

 28 maja w Domu Ludowym odbyła się uroczysta akademia poświęcona Dniu Matki. Dzień Matki to szczególne święto bo dotyczy kobiety, która dała nam życie, opiekę, bliskość i dobro  swoją osobą. Tak powitał drogie mamy i złożył  im życzenia pan Tomasz Tarasek.

Radość  i uśmiech  na twarzach kochanych mam zagościły podczas profesjonalnego występu teatrzyku Szpila z przedstawieniem „Wygrana” przygotowanym przez panią Wiesławę Wiatr i pana Tomasza Taraska.

Znaczenie mam w  życiu dziecka podkreśliły utwory recytowane przez dzieci z klasy III, IV, i V. Miłość , szacunek i podziękowanie za trud włożony w wychowanie wyrażały piosenki śpiewane przez uczniów przy dźwiękach gitary pana Tomasza Taraska.

Optymistycznym akcentem akademię zakończyły wesołymi  wierszami  i piosenkami dzieci z „zerówki” z panią Zofią Szurą. Wspólnie odśpiewano tradycyjne „STO LAT”.

Spotkanie odbyło się przy ciastku i kawie. Dzieci wręczyły swoim mamom własnoręcznie wykonane upominki i złożyły im serdeczne życzenia.

Całość dopełniła dekoracja wykonana przez panie Wiesławę Wiatr i Joannę Purgal – przepiękne matczyne serce z różnobarwnych kwiatów.

Tekst i Foto: SP Stróżna

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl