Święto wszystkich Mam w Stróżnej

  03 czerwca 2013
  Publikacja: REDAKCJA
  „Nie ma jak u mamy
  Ciepły piec cichy kąt.
  Nie ma jak u mamy
  Kto nie wierzy – robi błąd.”

  / Wojciech Młynarski /

   28 maja w Domu Ludowym odbyła się uroczysta akademia poświęcona Dniu Matki. Dzień Matki to szczególne święto bo dotyczy kobiety, która dała nam życie, opiekę, bliskość i dobro  swoją osobą. Tak powitał drogie mamy i złożył  im życzenia pan Tomasz Tarasek.

  Radość  i uśmiech  na twarzach kochanych mam zagościły podczas profesjonalnego występu teatrzyku Szpila z przedstawieniem „Wygrana” przygotowanym przez panią Wiesławę Wiatr i pana Tomasza Taraska.

  Znaczenie mam w  życiu dziecka podkreśliły utwory recytowane przez dzieci z klasy III, IV, i V. Miłość , szacunek i podziękowanie za trud włożony w wychowanie wyrażały piosenki śpiewane przez uczniów przy dźwiękach gitary pana Tomasza Taraska.

  Optymistycznym akcentem akademię zakończyły wesołymi  wierszami  i piosenkami dzieci z „zerówki” z panią Zofią Szurą. Wspólnie odśpiewano tradycyjne „STO LAT”.

  Spotkanie odbyło się przy ciastku i kawie. Dzieci wręczyły swoim mamom własnoręcznie wykonane upominki i złożyły im serdeczne życzenia.

  Całość dopełniła dekoracja wykonana przez panie Wiesławę Wiatr i Joannę Purgal – przepiękne matczyne serce z różnobarwnych kwiatów.

  Tekst i Foto: SP Stróżna

  POLUB NAS NA FACEBOOKU!
  SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
  REKLAMA

  KOMENTARZE, OPINIE*

  (*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

  ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

  REKLAMA
  Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
  Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl