Targowisko w Bobowej z powrotem czynne – teraz bardziej funkcjonalne i estetyczne

01 października 2020
Publikacja: m@c

Zgodnie z zapowiedzią Burmistrza Bobowej, 1 października 2020 roku na wyremontowany plac targowy w Bobowej przy ulicy Grunwaldzkiej powrócił handel. Handlujący licznie zjawili się w dniu targowym w Bobowej. Plac targowy został wypełniony straganami, gdzie kupujący mogli nabyć różnoraki asortyment. Warto nadmienić, że mimo niesprzyjających warunków pogodowych, kupujący chętnie odwiedzali targ.

Podkreślić należy, że handel na wyremontowanym placu odbywa się obecnie w komfortowych warunkach. Na modernizacji obiektu skorzystali zarówno handlujący, jak i kupujący. Duże zainteresowanie ze strony handlujących oraz kupujących świadczy o tym, że inwestycja ta była potrzebna. Na placu znajduje się także budynek z zapleczem sanitarnym, co dodatkowo sprawiło, że handel odbywa się teraz w dobrych warunkach.

Remont placu targowego był realizowany w ramach projektu pn. „Rewitalizacja zdegradowanych terenów pokolejowych w Bobowej”. Gmina Bobowa uzyskała na ten cel dofinansowanie w kwocie 1 404 353,88 zł w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020, Oś 11 Rewitalizacja przestrzeni regionalnej, Działanie 11.4 Rewitalizacja terenów poprzemysłowych. Całkowita wartość zadania wyniosła 2 481 264,26 zł.

Plac targowy w Bobowej będzie czynny w każdy czwartek w godzinach 6.00 – 12.00.

Źródło: Nasza Bobowa

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania


ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl