Tragiczny bilans weekendu na tarnowskich drogach

31 grudnia 2018
Publikacja: REDAKCJA

W niedzielę rano na drodze wojewódzkiej 977 w miejscowości Poręba Radlna śmierć poniosło dwóch mężczyzn. Trzeci z obrażeniami trafił do tarnowskiego szpitala. Kierowca odpowie za spowodowanie wypadku.

Tragiczna końcówka roku na drogach powiatu tarnowskiego. W niedzielę około godziny pierwszej na drodze wojewódzkiej 977 w Porębie Radlnej, 30-letnia kobieta utraciła panowanie na swoim BMW i wpadła w poślizg. Jej samochód zjechał do przydrożnego rowu, dachował i uderzył w drzewo. Uszkodzenia pojazdu były tak wielkie, że konieczna była pomoc strażaków, aby możliwe było uwolnienie zakleszczonych wewnątrz osób. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń na miejscu zginęli pasażerowie, 34 i 32- letni mieszkańcy powiatu tarnowskiego. Kierowcy nic się nie stało, a trzeci pasażer – 25-latek z obrażeniami ciała trafił do tarnowskiego szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Badanie trzeźwości wykazało, że kierowca nie pił alkoholu. Kobieta została zatrzymana i odpowie przed tarnowskim sądem za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowych.

Kilka godzin wcześniej na tarnowskim odcinku autostrady w rejonie węzła Wierzchosławice kierujący samochodem skoda uderzył w poprzedzający samochód toyota, a następnie wjechał do rowu melioracyjnego. W wyniku tego wypadku pasażer skody, 44-letnia kobieta trafiła do tarnowskiego szpitala z urazem kręgosłupa.

Tarnowscy policjanci apelują o dostosowanie prędkości do warunków atmosferycznych, zmniejszenie prędkości oraz stosowanie odpowiednich świateł.”

Źródło: KMP Tarnów

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

REKLAMA

HITPOL
AUTO-SOPALA
Origum
Mechanika Pojazdowa u Jacka

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl