Trwa Budżet Obywatelski Małopolski. Głosuj na Zborowice

  26 września 2017
  Publikacja: Piotr Rutka

  Trwa II edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Już od 25 września Małopolanie, którzy ukończyli 16 rok życia będą mogli wybrać spośród zgłoszonych zadań najlepsze, ich zdaniem, pomysły. Zwycięskie projekty zrealizuje Województwo Małopolskie. Głosowanie potrwa do 13 października.

  Z terenu gminy Ciężkowice do Budżetu Obywatelskiego przystąpiła wieś Zborowice, która zgłosiła zadanie pt. “Budowa parkingu przy drodze wojewódzkiej nr 977 w m. Zborowice”.

  Budowa Parkingu planowana jest na starej części drogi wojewódzkiej 977 pod kościołem parafialnym w pobliżu przedszkola publicznego w Zborowicach.

  Głosować można na trzy sposoby. Aby wybrać faworyta w swoim subregionie mieszkańcy mogą zagłosować przez internet na stronie www.bo.malopolska.pl, wrzucić kartę do urny w jednym z 15 punktów zlokalizowanych na terenie całej Małopolski lub przesłać swój głos listownie na adres Urzędu Marszałkowskiego.

  W tej edycji każdy mieszkaniec dysponuje jednym głosem i może go oddać na dowolne zadanie zgłoszone w jego subregionie. Wykaz zadań, punktów do głosowania oraz karta do głosowania dostępne są na stronie www.bo.malopolska.pl.

  Wobec powyższego zwracamy się z prośbą o wsparcie tej inicjatywy i oddanie głosu na powyższe zadanie które może poprawić bezpieczeństwo osób uczęszczających do  kościoła parafialnego oraz Przedszkola Publicznego w Zborowicach. Ponadto oddając głos na zadanie z terenu gminy Ciężkowice możemy przyczynić się do pozyskania dodatkowych zewnętrznych środków finansowych na takie właśnie inwestycje, które będą służyć lokalnej społeczności.

  Najprostszy i najszybszy sposób, aby oddać swój głos na budowę parkingu w Zborowicach polega na:

  1. wejściu na stronę: https://www.bo.malopolska.pl/index.php/glosowanie
  2. podaniu swoich danych (PESEL, imię, nazwisko, powiat)
  3. wybraniu z listy zadania o nazwie “TAR15. Budowa parkingu przy DW 977 w m. Zborowice” (lista wyświetla się po wybraniu powiatu)
  4. kliknięcia przycisku “Oddaj głos”

  … schodzi minutkę, a korzyści mogą być bardzo wymierne. Zachęcamy Państwa do głosowania!

  POLUB NAS NA FACEBOOKU!
  SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
  REKLAMA

  KOMENTARZE, OPINIE*

  (*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

  ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

  REKLAMA
  Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
  Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl