Trwają zapisy do 3. Regionalnego Przeglądu Grup Kolędniczych o DIAMENTOWĄ KOBYŁKĘ

06 grudnia 2019
Publikacja: CKiP

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu – Biuro Organizacyjne w Tarnowie, we współpracy z Centrum Kultury i Promocji Gminy Ciężkowice informuje, że przystępuje do organizacji przedsięwzięcia pn. Z kolędą u Pogórzan – 3. Regionalnego Przeglądu Grup Kolędniczych o DIAMENTOWĄ KOBYŁKĘ.

Celem przeglądu jest kultywowanie i upowszechnianie ludowej tradycji kolędowania przez prezentację zwyczajów i obrzędów bożonarodzeniowych funkcjonujących w regionie Pogórza, jako ważnego elementu tradycyjnej kultury ludowej. Przegląd ma również wyłonić najlepsze grupy kolędnicze na Ogólnopolskie Spotkania Dziecięcych i Młodzieżowych Grup Kolędniczych PASTUSZKOWE KOLĘDOWANIE w Podegrodziu oraz na Ogólnopolski Konkurs Grup Kolędniczych GÓRALSKI KARNAWAŁ w Bukowinie Tatrzańskiej.

Przesłuchania konkursowe odbędą się w dniu 19 stycznia 2020r. w sali widowiskowej Domu Kultury w Jastrzębi.

Regulamin oraz karta zgłoszeniowa dostępne poniżej.

REGULAMIN

KARTA  ZGŁOSZENIOWA

Wypełnione karty zgłoszenia proszę przesyłać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 20 grudnia 2019r. alternatywnie na adres: Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu Biuro Organizacyjne w Tarnowie, Rynek 16, 33-100 Tarnów, lub e-mailem: b.rompala@mcksokol.pl. 

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania


ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl