Turniej sportowy pod hasłem „DOPALACZE – POWIEDZ STOP !”

16 lutego 2018
Publikacja: Paweł Hołda

Uczniowski Klub Sportowy „Marcisz”

w Rzepienniku Marciszewskim

Turniej sportowy w tenisa stołowego i „piłkarzyki”, pod hasłem

„DOPALACZE – POWIEDZ STOP !”

Turniej odbył się w dniu 16.02.2018 r. w szkole podstawowej w Rzepienniku Marciszewskim. Skierowany był do uczniów z terenu gminy Gromnik. W zawodach wzięli udział reprezentanci z miejscowości Rzepiennik Marciszewski, Golanka, Brzozowa i Chojnik. Impreza miała charakter sportowy i profilaktyczny. W rozgrywkach w tenisa stołowego  i turnieju „piłkarzyki” uczestnicy byli podzieleni na kategorie wiekowe dziewcząt i chłopców. Emocji nie zabrakło, a uczestnicy oprócz wrażeń sportowych miło spędzili czas w przyjaznej atmosferze.

Nie bez znaczenia był fakt, że zapoznali się z zagrożeniami jakie niosą ze sobą dopalacze. Czas spędzony podczas rywalizacji sportowej pokazał, że jest to świetny sposób na szukanie przyjemnych doznań, który niesie ze sobą same korzyści.

Gorące podziękowania dla Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Pani Bernardy Zając oraz Pana Włodzimierza Stachonia – Dyrektora Banku Spółdzielczego Rzemiosła w Krakowie oddział w Gromniku, za ufundowanie cennych nagród dla uczestników imprezy.

Autor: Edward Cudek

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

REKLAMA

Mechanika Pojazdowa u Jacka
HITPOL
AUTO-SOPALA

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl