VI Gromnicki Rajd Odblaskowy

02 października 2019
Publikacja: Paweł Hołda

W kalendarzu Szkoły Podstawowej w Gromniku, pierwsze dni jesieni, upływają na przygotowaniach do organizacji Odblaskowego Rajdu na rzecz osób niepełnosprawnych.

27 września 2019 r. po raz szósty uczniowie i nauczyciele naszej szkoły wyruszyli w trasę drogami naszej miejscowości. Ideą Odblaskowego Rajdu jest promowanie bezpieczeństwa pieszych na drodze oraz charytatywna zbiórka datków na rzecz osób niepełnosprawnych, które kiedyś były uczniami naszej szkoły. Chcemy przez trud przebytej trasy oraz przekazaną przysłowiową „złotówkę” pokazać, że o nich pamiętamy.

Tak duża impreza nie mogłaby odbyć się bez wsparcia wielu osób. Dziękujemy serdecznie Malwinie i Przemysławowi Ligęzom z rodziną za życzliwość i obecność, Dyrekcji naszej szkoły za organizację i patronat nad rajdem, Prezesowi GKS Gromnik za użyczenie obiektu oraz współpracę w organizacji, gronu pedagogicznemu za organizację zbiórki w klasach i opiekę w czasie marszu, wychowawczyniom Przedszkola Publicznego za wsparcie w organizacji zbiórki, uczniom, którzy chętnie wzięli udział w rajdzie, Szkole Filialnej oraz Przedszkolu ABC w Golance, Radzie Rodziców za ufundowane napoje dla uczestników.

Źródło: SP w Gromniku

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania


ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl