Victoria Koszyce Małe – GKS Gromnik – skrót meczu

29 maja 2017
Publikacja: Paweł Hołda

Po trudnym wyjeździe do Niecieczy, przyszedł kolejny… trudny wyjazd do broniącego się przed spadkiem zespołu Victorii Koszyce Małe. Upał i słabej jakości murawa dały się we znaki obydwu drużynom.

Pierwsza połowa, to połowa o której wszyscy chcemy jak najszybciej zapomnieć. Mało składnych akcji, mało (by nie powiedzieć wcale) sytuacji podbramkowych i do przerwy 0-0.

Druga część, to już inna, lepsza gra. Gospodarze chcąc wywalczyć jakże ważne dla nich punkty zagrali nieco odważniej, a w naszej drużyni w końcu „zaskoczyło”. W 55 minucie po faulu na P. Gniadku w polu karnym, sędzia wskazał na „wapno”, a B. Niziołek dał nam prowadzenie. Kolejne minuty to przewaga Victorii, która otworzyła się, szukając sposobu na wyrównanie. GKS wytrzymał ataki, a w samej końcówce meczu jedną z kontr wykończył D. Słota i trzy punkty na koncie naszej ekipy.

Skład GKS-u: R. Truchan – J. Kieroński (46′ P. Chmura), D. Kucharzyk, B. Niziołek, M. Ryndak – D. Szczerba, D. Masłoń, M. Truchan (65′ K. Kafel), P. Gniadek, D. Słota – M. Kwiek (75′ T. Kielar).

Tabela: liga okręgowa 2016/2017, grupa: Tarnów II

Najbliższe spotkanie: GKS Gromnik- Nowa Jastrząbka 4.06.2017 godz 17:00, stadion: Gromnik

Tekst: GKS Gromnik