Wysokie zwycięstwo GKS-u Gromnik nad Łukovią Łukowia

16 sierpnia 2017
Publikacja: Paweł Hołda

GKS Gromnik pokonał na swoim boisku Łukovię Łukowa 4:0 w rozegranym meczu 6. kolejki ligi okręgowej.

Gospodarze wygrali pewnie, choć w pierwszej połowie rywale z Łukowej stworzyli kilka groźnych sytuacji, które mogły skończyć się trafieniami do siatki. Jednak na przerwę to gracze gromnickiej drużyny schodzili z dwubramkowym prowadzeniem po dwóch golach Bartłomieja Niziołka (30  i  41. minucie).

Druga połowa to już zdecydowana przewaga graczy GKS-u, którzy nie pozwolili przeciwnikom na zbyt wiele. Kolejne gole były kwestią czasu. W 75. i 79. minucie do siatki trafił Dominik Słota. Zwycięstwo mogłoby być jeszcze wyższe, ale gospodarze nie wykorzystali kilku świetnych okazji.

Po tej wygranej  na chwile obecną GKS Gromnik z kompletem sześciu punktów jest liderem w tabeli ligi okręgowej.

Tekst: Marcin Knapik
Zdjęcia: Marcin Knapik