Wywiad z Wicestarostą Tarnowskim Zbigniewem Karcińskim

07 listopada 2016
Publikacja: Paweł Hołda

Gościem kolejnego odcinka Rozmów na Pogórzu był Wicestarosta Tarnowski Zbigniew Karciński. Tradycyjnie już, rozmowa rozpoczęła się od Centrum Paderewskiego, gdyż w tym miejscu ciągle dzieje się coś nowego. Obecnie trwają tam intensywne prace nad budową nowych alejek i uruchomieniem kawiarenki, a od niedawna działa tam wypożyczalnia rowerów.

Na pytanie prowadzącej Justyny Ornat dotyczące inwestycji wicestarosta Zbigniew Karciński wymienił milionowe kwoty, które powiat tarnowski zainwestował w tym roku w samej tylko gminie Ciężkowice. Wyliczył także inwestycje zrealizowane w pozostałych gminach południowej części powiatu tarnowskiego. Ponadto samorządowiec wspomniał jak dużym wyzwaniem dla powiatu tarnowskiego są obecnie roszczenia finansowe spadkobierców różnych nieruchomości.

Na prośbę naszych widzów w programie nie zabrakło tematu tegorocznego naboru do szkół średnich, szczególnie tych z południowej części powiatu tarnowskiego. Wicestarosta wskazał konkretnie, w których szkołach nabór wyraźnie wzrósł, a w których znacząco zmalał. Różnice są ogromne – zobaczcie Państwo sami. Zachęcamy do wysłuchania i obejrzenia całej rozmowy.

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

REKLAMA

AUTO-SOPALA
MSERWIS v2
Origum
HITPOL
Mechanika Pojazdowa u Jacka

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl