SKLEP W ROŻNOWICACH

  Wywiad z Wicestarostą Tarnowskim Zbigniewem Karcińskim

  07 listopada 2016
  Publikacja: Paweł Hołda

  Gościem kolejnego odcinka Rozmów na Pogórzu był Wicestarosta Tarnowski Zbigniew Karciński. Tradycyjnie już, rozmowa rozpoczęła się od Centrum Paderewskiego, gdyż w tym miejscu ciągle dzieje się coś nowego. Obecnie trwają tam intensywne prace nad budową nowych alejek i uruchomieniem kawiarenki, a od niedawna działa tam wypożyczalnia rowerów.

  Na pytanie prowadzącej Justyny Ornat dotyczące inwestycji wicestarosta Zbigniew Karciński wymienił milionowe kwoty, które powiat tarnowski zainwestował w tym roku w samej tylko gminie Ciężkowice. Wyliczył także inwestycje zrealizowane w pozostałych gminach południowej części powiatu tarnowskiego. Ponadto samorządowiec wspomniał jak dużym wyzwaniem dla powiatu tarnowskiego są obecnie roszczenia finansowe spadkobierców różnych nieruchomości.

  Na prośbę naszych widzów w programie nie zabrakło tematu tegorocznego naboru do szkół średnich, szczególnie tych z południowej części powiatu tarnowskiego. Wicestarosta wskazał konkretnie, w których szkołach nabór wyraźnie wzrósł, a w których znacząco zmalał. Różnice są ogromne – zobaczcie Państwo sami. Zachęcamy do wysłuchania i obejrzenia całej rozmowy.

  POLUB NAS NA FACEBOOKU!
  SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
  REKLAMA

  KOMENTARZE, OPINIE*

  (*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

  ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

  REKLAMA
  Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
  Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl