XI Wiosenne Spotkanie Integracyjne w Szkole Podstawowej nr 1 w Jastrzębi

29 maja 2019
Publikacja: REDAKCJA

Już po raz jedenasty w naszej szkole odbyło spotkanie integracyjne dla osób potrzebujących, niepełnosprawnych i samotnych z terenu naszej gminy i nie tylko. To piękne wydarzenie odbyło się w środę 15 maja. Tego dnia gościliśmy uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej z Karwodrzy wraz z opiekunkami, a także osoby, które jak co roku odpowiedziały na nasze zaproszenie i  wzięły udział we wspólnej zabawie.

Uczestnikami spotkania opiekowali się nasi uczniowie, towarzysząc im podczas zabaw, konkursów, wspólnie wykonując zadania plastyczne i sportowe.

Pomimo niesprzyjającej pogody, atmosfera na sali gimnastycznej była niezwykle gorąca. Nasi goście z ogromnym zaangażowaniem wzięli udział w konkursie karaoke, w konkursie plastycznym i w rozgrywkach sportowych. Dużą atrakcją dla wszystkich było spotkanie z panem policjantem oraz możliwość obejrzenia policyjnego radiowozu i zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia w policyjnej czapce. Był również czas na rozmowy, tańce, a także poczęstunek.

Na zakończenie każdy uczestnik spotkania otrzymał specjalne podziękowanie oraz mały upominek. Dla nas największym podziękowaniem był jak zawsze uśmiech na twarzach naszych gości i zapewnienia, że za rok znów do nas przyjadą.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w przygotowanie tego wydarzenia. Naszym uczniom za wspaniałą postawę, pracownikom obsługi za ogromną pomoc, wszystkim nauczycielom przygotowującym uroczystość.

Dziękujemy bardzo Pani Barbarze Ignaczak za nadzorowanie i ocenę w konkursie plastyczny oraz Gosi Giemzie za ponad 1000 wykonanych zdjęć i relację fotograficzną.

Szczególne podziękowania dla Pana policjanta – aspiranta Piotra Witka, który pomimo padającego deszczu cierpliwie czekał, aż wszyscy chętni zrobią sobie zdjęcie w radiowozie oraz dla strażaków
z OSP w Jastrzębi.

Dziękujemy też naszym sponsorom, bez których organizacja tej imprezy nie byłaby możliwa.

XI spotkanie integracyjne już za nami. Dziękujemy wszystkim zaproszonym za udział i wspólną zabawę. Do zobaczenia za rok!!!

Źródło: Szkoła Podstawowa nr 1 w Jastrzębi
Autor: Ewa Adwent-Giemza

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania


ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl