XVI Ciężkowicka Belferiada

17 maja 2017
Publikacja: Piotr Rutka

Tradycyjnie w drugi weekend maja rozegrany został turniej piłki siatkowej nauczycieli „ Ciężkowicka Belferiada”. Była to już XVI edycja tej popularnej w środowisku nauczycieli imprezy, która zainaugurowana została w 2004 roku. Patronat nad zawodami objęli Wice Starosta Tarnowski Zbigniew Karciński i Burmistrz Miasta i Gminy Ciężkowice Zbigniew Jurkiewicz.

W tegorocznych rozgrywkach wzięły udział reprezentacje nauczycieli z Bobowej, Chełmca, Grybowa, Nowego Sącza, Wojnicza, Szerzyn, Gromnika i Ciężkowic. Turniej stał na wysokim poziomie sportowym, gdyż w większości zespołów występowali zawodnicy grający w klubach lub mający za sobą karierę zawodniczą. Zwycięzcami XVI Ciężkowickiej Belferiady zostali nauczyciele z Szerzyn wyprzedzając ekipy Nowego Sącza , Chełmca i Gromnika.

Po zakończeniu zmagań sportowych dzięki uprzejmości Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Tarnowskiego Stanisława Kuropatwy na obiektach rekreacyjnych „energetyków” odbyło się spotkanie integracyjne połączone z wręczeniem wszystkim uczestnikom pamiątkowych pucharów i nagród. Najlepszą zawodniczką zawodów została Małgorzata Drąg z Nowego Sącza, Najlepszym zawodnikiem Maciej Jeż z Chełmca a tytuł MVP czyli najwszechstronniejszego zawodnika przyznany został Maciejowi Żyrkowskiemu z Szerzyn.

Tabela Końcowa:
1.Szerzyny
2.Nowy Sącz
3.Chełmiec
4.Gromnik
5.Ciężkowice
6.Wojnicz
7.Grybów
8.Bobowa

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl