Z nieba do piekła, WKS Siemiechów bez awansu do A klasy

18 czerwca 2018
Publikacja: Paweł Hołda

W.K.S. Siemiechów – LKS Dębina Łętowska

W walce o awans do A klasy WKS Siemiechów zmierzył się w  rozgrywkach barażowych z LKS Dębiną Łętowską. Przypomnijmy iż w pierwszym meczu drużyna z Siemiechowa zwyciężyła na stadionie w Dębinie 3:0 i z taką zaliczką przystąpiła  tydzień później do meczu rewanżowego na  siemiechowskim stadionie.

Już od pierwszych minut meczu można było zaobserwować defensywne ustawienie gospodarzy, którzy skutecznie w pierwszej połowie bronili dostępu do własnej bramki. Bezbramkowy remis po 45minutach  nie zwiastował tego co miało się wydarzyć  po powrocie zawodników na boisko.  Drużyna  gości od  pierwszych minut  drugiej połowy zaczęła odrabiać straty . Po kwadransie gry  LKS Dębina prowadziła 4:0 i to ona w tym momencie zapewniała sobie awans do A klasy. W 75 minucie drużyna gości podwyższyła jeszcze wynik spotkania, zdobywając piątą bramkę i tym samym zagwarantowała sobie grę w wyżej klasie rozgrywkowej w kolejnym sezonie.

Trzeba zaznaczyć ze zespół z Siemiechowa w tym sezonie zajął  historyczne drugie miejsce w tabeli i po raz pierwszy  walczył w barażach o awans do A klasy.