Zbigniew Karciński

  Zapowiedź: Pippi Pończoszanka zawita do Gromnika

  09 lipca 2018
  Publikacja: Paweł Hołda

  11 lipca tj. we środę Gromnik odwiedzi Teatr Pinokio z Łodzi. Aktorzy poprowadzą warsztaty artystyczne dla 60 dzieci z koła teatralnego i koła plastycznego działających przy Gminnym Ośrodku Kultury. Warsztaty zakończone zostaną paradą, która przejdzie ulicami Gromnika i będzie miała swój finał przy amfiteatrze. Zespół “Kura Bura” zagra i zaśpiewa dla dzieci w ustawionej przy amfiteatrze Willi Śmiesznotce.

  Dzień później o godzinie 18.00 w namiocie cyrkowym, znajdującym się w parku zostanie wystawiony spektakl pt.” Pippi Pończoszanka”. Publiczność będzie miała również okazję wziąć udział w koncercie przygotowanym przez wspomniany wcześniej zespół “Kura Bura”. Pippi Pończoszanka przyjedzie do Gromnika z Szerzyn a następnie powędruję do Ciężkowic.

  Gminny Ośrodek Kultury w Gromniku zaprasza po odbiór darmowych, ostatnich już wejściówek na przedstawienie. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Powyżej krótka zapowiedź spektaklu w wykonaniu kilku członków koła teatralnego działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Gromniku.

   

  POLUB NAS NA FACEBOOKU!
  SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
  REKLAMA

  KOMENTARZE, OPINIE*

  (*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

  ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

  REKLAMA
  Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
  Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl