Zapowiedź: Pippi Pończoszanka zawita do Gromnika

09 lipca 2018
Publikacja: Paweł Hołda

11 lipca tj. we środę Gromnik odwiedzi Teatr Pinokio z Łodzi. Aktorzy poprowadzą warsztaty artystyczne dla 60 dzieci z koła teatralnego i koła plastycznego działających przy Gminnym Ośrodku Kultury. Warsztaty zakończone zostaną paradą, która przejdzie ulicami Gromnika i będzie miała swój finał przy amfiteatrze. Zespół “Kura Bura” zagra i zaśpiewa dla dzieci w ustawionej przy amfiteatrze Willi Śmiesznotce.

Dzień później o godzinie 18.00 w namiocie cyrkowym, znajdującym się w parku zostanie wystawiony spektakl pt.” Pippi Pończoszanka”. Publiczność będzie miała również okazję wziąć udział w koncercie przygotowanym przez wspomniany wcześniej zespół “Kura Bura”. Pippi Pończoszanka przyjedzie do Gromnika z Szerzyn a następnie powędruję do Ciężkowic.

Gminny Ośrodek Kultury w Gromniku zaprasza po odbiór darmowych, ostatnich już wejściówek na przedstawienie. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Powyżej krótka zapowiedź spektaklu w wykonaniu kilku członków koła teatralnego działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Gromniku.

 

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

REKLAMA

AUTO-SOPALA
HITPOL
Mechanika Pojazdowa u Jacka

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl