Zapraszamy do udziału w Przeglądzie Grup Kolędniczych w Jastrzębi

29 listopada 2017
Publikacja: CKiP

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu – Biuro Organizacyjne w Tarnowie wspólnie z Centrum Kultury i Promocji Gminy Ciężkowice z przyjemnością informuje, że przystępuje do organizacji przedsięwzięcia pn. Z kolędą u Pogórzan – 1. Regionalny Przegląd Grup Kolędniczych o DIAMENTOWĄ KOBYŁKĘ. Do udziału w Przeglądzie, który ma charakter konkursu serdecznie zapraszamy dziecięce, młodzieżowe i dorosłe grupy kolędnicze z terenu Pogórza (w tym Pogórza Ciężkowickiego), obejmującego administracyjnie powiaty: gorlicki, jasielski i tarnowski. Przesłuchania konkursowe odbędą się w dniu 20 stycznia 2018r. w Sali widowiskowej Domu Kultury w Jastrzębi. Dla wszystkich kierowników i instruktorów grup kolędniczych przewidziane jest spotkanie z Komisją Artystyczną w celu omówienia zaprezentowanych programów. O godzinie występu i spotkaniu z Komisją Artystyczną Waszej grupy zostaniecie Państwo zawiadomieni mailowo przez koordynatora Przeglądu. W ramach Przeglądu w Jastrzębi odbędzie się kwalifikacja do udziału w Ogólnopolskich Spotkaniach Dziecięcych i Młodzieżowych Grup Kolędniczych PASTUSZKOWE KOLĘDOWANIE w Podegrodziu oraz w Ogólnopolskim Konkursie Grup Kolędniczych GÓRALSKI KARNAWAŁ w Bukowinie Tatrzańskiej. Zgodnie z ustaleniami z Bukowiańskim Centrum Kultury w Góralskim Karnawale mogą wziąć udział tylko te grupy kolędnicze, które zakwalifikowane zostaną na przeglądach powiatowych lub regionalnych.

Wypełnione karty zgłoszenia prosimy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 grudnia 2017r. alternatywnie na adres: Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu Biuro Organizacyjne w Tarnowie, Rynek 16, 33-100 Tarnów, lub e-mailem: b.rompala@mcksokol.pl. Regulamin oraz kartę zgłoszenia można będzie również pobrać ze strony internetowej: www.mcksokol.pl Dodatkowych informacji udziela w Biurze Organizacyjnym w Tarnowie – Beata Rompała – koordynatorprojektu, tel. 18/ 53 40 685.

Zwracamy się z gorącą prośbą o szeroką popularyzację powyższego Przeglądu wśród kierowników grup kolędniczych oraz animatorów kultury tradycyjnej w Państwa środowiskach lokalnych.
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do Jastrzębi.

Małgorzata Kalarus, Zastępca Dyrektora Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu

 

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

REKLAMA

HITPOL
Mechanika Pojazdowa u Jacka
AUTO-SOPALA

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl