Zaproszenie na Maraton Pisania Listów Amnesty International

04 grudnia 2017
Publikacja: Piotr Rutka

Zapraszamy na Maraton Pisania Listów Amnesty International, który odbędzie się w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Gromniku, w piątek 8 grudnia w godzinach od 8:00 do 12:00 w sali nr 1.

Będziemy pisać w sprawie obrończyń i obrońców praw człowieka. To osoby, które odważnie przeciwstawiają się łamaniu praw człowieka, a teraz same potrzebują naszego wsparcia.

Nasz cel, to napisać jak najwięcej listów i pomóc ODWAŻNYM.

Iskra odwagi jest w każdym z nas.

 

W trakcie Maratonu będziemy zbierać pieniądze na zakup znaczków pocztowych. Można przynieść ze sobą znaczek lub wrzucić dowolną sumę do skarbonki.

Po raz pierwszy Maraton został zorganizowany w Polsce w 2001 roku. Zachęcamy do włączenia się w akcję, którą organizujemy po raz drugi. Listy są wsparciem dla ludzi prześladowanych i ich rodzin oraz mają dużą skuteczność oddziaływania.

W poprzednim roku napisaliśmy w naszej szkole 158 listów, w Polsce 356 645, a na całym świecie odbyło się 4,6 mln akcji na rzecz drugiego człowieka.

W trakcie Maratonu będziemy zbierać pieniądze na zakup znaczków pocztowych. Można przynieść ze sobą znaczek lub wrzucić dowolną sumę do skarbonki.

Źródło: ZSOiZ Gromnik
Autor: Joanna Sanek

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

REKLAMA

Mechanika Pojazdowa u Jacka
AUTO-SOPALA
Origum
HITPOL

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl