Zbigniew Karciński

  Zaproszenie na Maraton Pisania Listów Amnesty International

  04 grudnia 2017
  Publikacja: Piotr Rutka

  Zapraszamy na Maraton Pisania Listów Amnesty International, który odbędzie się w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Gromniku, w piątek 8 grudnia w godzinach od 8:00 do 12:00 w sali nr 1.

  Będziemy pisać w sprawie obrończyń i obrońców praw człowieka. To osoby, które odważnie przeciwstawiają się łamaniu praw człowieka, a teraz same potrzebują naszego wsparcia.

  Nasz cel, to napisać jak najwięcej listów i pomóc ODWAŻNYM.

  Iskra odwagi jest w każdym z nas.

   

  W trakcie Maratonu będziemy zbierać pieniądze na zakup znaczków pocztowych. Można przynieść ze sobą znaczek lub wrzucić dowolną sumę do skarbonki.

  Po raz pierwszy Maraton został zorganizowany w Polsce w 2001 roku. Zachęcamy do włączenia się w akcję, którą organizujemy po raz drugi. Listy są wsparciem dla ludzi prześladowanych i ich rodzin oraz mają dużą skuteczność oddziaływania.

  W poprzednim roku napisaliśmy w naszej szkole 158 listów, w Polsce 356 645, a na całym świecie odbyło się 4,6 mln akcji na rzecz drugiego człowieka.

  W trakcie Maratonu będziemy zbierać pieniądze na zakup znaczków pocztowych. Można przynieść ze sobą znaczek lub wrzucić dowolną sumę do skarbonki.

  Źródło: ZSOiZ Gromnik
  Autor: Joanna Sanek

  POLUB NAS NA FACEBOOKU!
  SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
  REKLAMA

  KOMENTARZE, OPINIE*

  (*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

  ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

  REKLAMA
  Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
  Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl