Zaproszenie: XVI Halowy Turniej Piłki Nożnej w Ciężkowicach

16 stycznia 2019
Publikacja: Piotr Rutka

W imieniu Zarządu Klubu Sportowego “CIĘŻKOWIANKA Ciężkowice” serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej i sportu na emocjonujące zmagania drużyn na Hali Sportowej w Ciężkowicach 27 stycznia 2019 roku – XVI Halowy Turniej Piłki Nożnej Seniorów z okazji zakończenia JUBILEUSZU 70-cio lecia KLUBU SPORTOWEGO CIĘŻKOWIANKA CIĘŻKOWICE.

Rozpoczęcie rywalizacji o godzinie 10.00 ZAPRASZAMY !!!

Nadszedł Nowy Rok, a jak co roku, od przeszło 15 lat, Klub Sportowy Ciężkowianka Ciężkowice organizuje Turniej Halowy Piłki Nożnej – Ciężkowice 2019. W tej kolejnej edycji turnieju deklarację uczestnictwa potwierdziły drużyny z powiatu brzeskiego (Orzeł Dębno V liga), powiatu tarnowskiego (Tuchovia Tuchów V liga, Dunajec Zakliczyn IV liga, Wolania Wola Rzędzińska V liga i Pogórze Pleśna V liga) oraz gospodarz Ciężkowianka V liga. Zapowiada to, że będą to zawody na bardzo wysokim poziomie sportowym.

Trochę historii:

Klub Sportowy „CIĘŻKOWIANKA” Ciężkowice realizując swoje cele statutowe począwszy od 2004 roku jest głównym organizatorem halowego turnieju seniorów im. Zbigniewa Gałka – 12 edycji. Współorganizatorami, od samego początku turnieju, są: Tarnowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej, Powiatowe Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych, a od 2012r. Starostwo Powiatowe w Tarnowie.

Organizacja turnieju od początku istnienia była i jest możliwa dzięki ciężkiej pracy społecznej wielu ludzi dobrej woli skupionych wokół Klubu Sportowego “CIĘŻKOWIANKA” Ciężkowice. To dzięki ich aktywności i zaangażowaniu dla potrzeb turnieju udało się zaktywizować lokalne środowisko biznesu, które od początku aktywnie włącza się w organizację imprezy – imprezy na najwyższym poziomie.

Stale podnoszący się poziom organizacyjny i sportowy zawodów spowodowały, że turniej wpisał się na stałe w kalendarz zmagań sportowych powiatu tarnowskiego i jest organizowany zawsze w ostatnią niedzielę stycznia każdego roku.

Sukces medialny i wysoki poziom sportowy zawodów sprokurował sytuację, w której organizatorzy mogą wybierać spośród wielu drużyn, które wyrażają z dużym wyprzedzeniem chęć uczestnictwa w imprezie.

Źródło: KS Ciężkowianka

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

REKLAMA

HITPOL
AUTO-SOPALA
Mechanika Pojazdowa u Jacka

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl