Zarzut usiłowania zabójstwa dla mężczyzny, który dźgnął swoją żonę nożem

17 maja 2019
Publikacja: REDAKCJA

Mężczyzna, który 13 maja dźgnął nożem w klatkę piersiową swoją byłą żonę usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Decyzją gorlickiego sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Dramatyczne chwile rozegrały się 13 maja 2019 roku w jednej z miejscowości w gminie Uście Gorlickie. 17-letnia kobieta telefonicznie poinformowała, że jej ojciec dźgnął jej matkę nożem w okolice klatki piersiowej. Natychmiast na miejsce skierowano karetkę pogotowia i policyjny patrol. Załoga pogotowia natychmiast przetransportowała ranną 51-letnią kobietę do gorlickiego szpitala, gdzie udzielono jej pomocy medycznej. W tej chwili jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Pozostający na miejscu mężczyzna (w chwili zatrzymania był trzeźwy) został zatrzymany przez policjantów. Na miejscu zdarzenia policjanci zabezpieczyli szereg śladów, w tym nóż, który miał posłużyć do popełnienia przestępstwa.

W toku przesłuchania prokurator postawił mężczyźnie zarzut usiłowania zabójstwa oraz znęcania się nad współdomownikami. Sąd  Rejonowy w Gorlicach przychylił się do wniosku prokuratury i zastosował wobec mężczyzny areszt tymczasowy na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwa 57-latkowi grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Gorlice

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

REKLAMA

HITPOL
Origum
Mechanika Pojazdowa u Jacka
AUTO-SOPALA
MSERWIS v2

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl