Zatrzymany za posiadanie znacznej ilości narkotyków

14 lutego 2020
Publikacja: m@c

Policjanci Wydziału Kryminalnego gorlickiej komendy Policji zatrzymali mieszkańca gminy Łużna, który posiadał znaczną ilość narkotyków. W domu 37-latka stróże prawa znaleźli ukrytą marihuanę, z której można było przygotować co najmniej kilkadziesiąt „działek” dilerskich, a także amfetaminę i tabletki ecstasy. Za przestępstwo to grozi kara do 10 lat więzienia.

W minioną środę kryminalni z komendy powiatowej w Gorlicach zwalczający przestępczość narkotykową uzyskali informację, że mieszkaniec gminy Łużna może posiadać w mieszkaniu znaczną ilość narkotyków. 37-latek był kompletnie zaskoczony wizyta stróżów prawa w jego mieszkaniu. W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych policjanci znaleźli sporą marihuany (niemal 60 gramów), amfetaminę oraz 24 tabletki ecstasy.

Mężczyźnie postawiono zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec podejrzanego środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji oraz zakazu opuszczania kraju.

Źródło: KPP Gorlice

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl