SKLEP W ROŻNOWICACH

  Zmiana terminu wykonania audytów budynków zgłoszonych do wymiany kotłów c.o.

  01 marca 2017
  Publikacja: Katarzyna Roman

  W związku z brakiem rozstrzygnięcia postępowania na wykonanie ocen energetycznych (audytów) na terenie województwa małopolskiego w ramach „Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego, Działania 4.4 Redukcja emisji zanieczyszczeń do powietrza” prowadzonego przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego informujemy, że przesunięciu w czasie ulega wykonanie ocen energetycznych budynków zgłoszonych do dofinansowania wymiany źródła ciepła w budynku.

  Na chwile obecną nie jest znany termin rozstrzygnięcia ww. postępowania. W momencie uzyskania informacji dotyczącej terminów przeprowadzenia audytów na terenie naszej gminy, zostanie ona podana na stronie internetowej. Złożone w przedmiotowej sprawie ankiety oraz ich kolejność zachowują ważność.

  Dodatkowe informacje można uzyskać w punkcie informacyjnym Funduszy Europejskich w Małopolsce – tel. 12 61 60 626, mail: fem@umwm.pl w godzinach: pn. 8:00-18:00, wt.-pt. 8:00 ‑ 16:00  oraz w Urzędzie Gminy Ciężkowice – tel. 14 62 85 840, mail: pkapalka@ciezkowice.pl w godzinach pracy Urzędu.

  Autor: Przemysław Kapałka – Ekodoradca

  POLUB NAS NA FACEBOOKU!
  SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
  REKLAMA

  KOMENTARZE, OPINIE*

  (*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

  ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

  REKLAMA
  Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
  Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl