Zmiana terminu wykonania audytów budynków zgłoszonych do wymiany kotłów c.o.

01 marca 2017
Publikacja: Katarzyna Roman

W związku z brakiem rozstrzygnięcia postępowania na wykonanie ocen energetycznych (audytów) na terenie województwa małopolskiego w ramach „Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego, Działania 4.4 Redukcja emisji zanieczyszczeń do powietrza” prowadzonego przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego informujemy, że przesunięciu w czasie ulega wykonanie ocen energetycznych budynków zgłoszonych do dofinansowania wymiany źródła ciepła w budynku.

Na chwile obecną nie jest znany termin rozstrzygnięcia ww. postępowania. W momencie uzyskania informacji dotyczącej terminów przeprowadzenia audytów na terenie naszej gminy, zostanie ona podana na stronie internetowej. Złożone w przedmiotowej sprawie ankiety oraz ich kolejność zachowują ważność.

Dodatkowe informacje można uzyskać w punkcie informacyjnym Funduszy Europejskich w Małopolsce – tel. 12 61 60 626, mail: fem@umwm.pl w godzinach: pn. 8:00-18:00, wt.-pt. 8:00 ‑ 16:00  oraz w Urzędzie Gminy Ciężkowice – tel. 14 62 85 840, mail: pkapalka@ciezkowice.pl w godzinach pracy Urzędu.

Autor: Przemysław Kapałka – Ekodoradca

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl