Zbigniew Karciński

ZSOiZ Gromnik Mistrzem Powiatu Tarnowskiego w Licealiadzie

01 marca 2018
    Publikacja: Paweł Hołda

Zespól Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Gromniku był organizatorem Mistrzostw Powiatu Tarnowskiego w piłce siatkowej w ramach Licealiady Młodzieży 2017/2018. Wśród dziewcząt do finałowej czwórki zakwalifikowały się ZSOiZ Ciężkowice , LO Tuchów, CKZiU Tuchów i ZSOiZ Gromnik. Rozgrywki zdominowały dziewczęta z Gromnika wygrywając wszystkie spotkania 2:0. O kolejnych miejscach decydowały wygrane sety , gdyż trzy zespoły miały na koncie po jednym zwycięstwie i dwie porażki. Najkorzystniejszy bilans miał ZSOiZ Ciężkowice który zają drugie miejsce a trzecie zajęło CKZiU z Tuchowa.

W rozgrywkach chłopców drużyna ZSOiZ z Gromnika również nie miała sobie równych nie oddając rywalom nawet seta. Na drugim miejscu uplasował się ZSOiZ Ciężkowice a na trzecim ZSP Zakliczyn. Obydwie drużyny z Gromnika reprezentować będą Powiat Tarnowski w zawodach rejonowych.