ZSOiZ Gromnik najlepszy w Rejonie w piłce siatkowej

  28 marca 2018
  Publikacja: Paweł Hołda

  Bardzo dużym sukcesem zawodników Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Gromniku zakończyły się zawody Mistrzostw Rejonu w piłce siatkowej chłopców w ramach „Licealiady Młodzieży 2018”. Po bardzo zaciętych pojedynkach wyprzedzili faworyzowane zespoły III LO z Tarnowa , ZSP nr 2 z Brzeska i ZSP ze Szczucina awansując do finału Mistrzostw Małopolski.

  Należy podkreślić ,że zespoły z Tarnowa i Brzeska składały się z zawodników ligowych Iskierki Tarnów i Gryfu Brzesko odnoszących sukcesy w rozgrywkach ligowych juniorów prowadzonych przez Małopolski Związek Piłki Siatkowej.

  Wszystko wskazuje na to, że dodatkową premią dla uczniów i społeczności szkoły z Gromnika będzie organizacja Mistrzostw Małopolski w uznaniu za bardzo wysoki poziom organizacyjny zawodów i niepowtarzalną atmosferę panującą na widowni o czym poinformował obecny na zawodach wiceprezes MSZS Marek Małek.

  Skład zespołu: Jakub Wójcik, Bartłomiej Bartosik, Mikołaj Kołodziejczyk, Bartosz Miłkowski, Piotr Szyndak, Jacek Śliwa, Bartłomiej Sobol,Jan Wilga, Sebastian Nosek, Szymon Baran, Patryk Piech . Trenerem siatkarzy jest mgr Marek Dziuban.

  POLUB NAS NA FACEBOOKU!
  SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
  REKLAMA

  KOMENTARZE, OPINIE*

  (*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

  ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

  REKLAMA
  Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
  Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl