Czekając na otwarcie Parku Zdrojowego w Ciężkowicach

28 marca 2021    
Publikacja: Piotr Rutka

Mieliście już okazję zobaczyć nowy Park Zdrojowy w Ciężkowicach na żywo? Jeśli nie to przygotowaliśmy dla Was świeżutkie zdjęcia z tego pięknego zakątka Ciężkowic. Korzystając z wiosennej aury zrobiliśmy je dzisiaj. Nowa atrakcja turystyczna na mapie Pogórza, umiejscowiona obok rezerwatu przyrody Skamieniałe Miasto i połącznia z nim systemem ścieżek, ma szansę zostać hitem tego lata. Na oficjalne otwarcie Parku Zdrojowego w Ciężkowicach trzeba jeszcze chwilę poczekać.

Otwarcie na pewno nastąpi przed wakacjami. Są plany, aby był to już majowy weekend. Czasu jest coraz mniej, ale urzędnicy robią co w ich mocy, aby jak najszybciej oddać do użytku ten piękny obiekt. Park czeka jeszcze szereg odbiorów technicznych, a przed decydentami nie lada wyzwanie zorganizowania jednostki, która po pierwsze – zajmie się bieżącym utrzymaniem parku, np. pielęgnacją roślin, utrzymaniem czystości, promocją, itp…, po drugie – zagwarantuje osiągnięcie wskaźników podanych we wniosku o dofinansowanie projektu ze środków unijnych, a po trzecie – nazbyt nie obciąży gminnego budżetu.

Trzymamy kciuki, aby wszystko się udało, a między czasie… oglądamy zdjęcia i klikamy „Polub tę stronę”, czyli fanpage Parku Zdrojowego w Ciężkowicach:

REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania


ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl