Kiedy wybory? Zagłosuj na swojego kandydata w ankiecie

26 marca 2021    
Publikacja: REDAKCJA

Ostatnie opublikowane rozporządzenie dotyczące terminu wyborów Burmistrza Gminy Ciężkowice mówi o 11 kwietnia 2021 r. jako dniu, w którym mieszkańcy gminy Ciężkowice udadzą się do lokalów wyborczych, aby oddać swój głos na jednego z kandydatów.

Obserwując rozwój sytuacji pandemicznej w kraju, kwietniowy termin wyborów wydaje się mocno niepewny. Nieoficjalnie mówi się o przesunięciu wyborów na przełom maja i czerwca. Do chwili obecnej jednak, ani nowy projekt, ani tym bardziej kolejne rozporządzenie w tej sprawie nie zostało opublikowane. 

Niepewność co do terminu wyborów nie służy nikomu. Wśród mieszkańców słychać głosy, że chcą jak najszybciej obsadzić w fotelu burmistrza osobę, która będzie miała silny mandat społeczny do podejmowania trudnych decyzji i będzie za nie odpowiadać przed suwerenem. Kandydaci z kolei chcą poznać ostateczny termin wyborów, aby odpowiednio zaplanować kampanię i jak najlepiej dotrzeć do wyborców.

Kiedy wybory? Jeśli tylko pojawi się nowy oficjalny projekt rozporządzenia w tej sprawie – poinformujemy! Dzisiaj zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w przygotowanej ankiecie. Na kogo oddadzą Państwo swój głos w wyborach, gdy w końcu nastąpią?


This poll has been closed.

Na kogo zagłosujesz w przedterminowych wyborach Burmistrza Gminy Ciężkowice?


(Informacja: Z jednego adresu IP można zagłosować raz na 24 godziny)

Aktualizacja:
W odpowiedzi na sugestie Czytelników znosimy limit głosowania z jednego adresu IP – od północy (godz.0:00 27.03.2021 r.). Informujemy również, że głosowanie potrwa tydzień i zakończy się 3 kwietnia 2021 r. o północy.

REKLAMA

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl