Tak ZSOiZ w Gromniku żegnał absolwentów

09 maja 2016    
Publikacja: Paweł Hołda

Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno Swoich marzeń”

W dniu 29. kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Gromniku odbyła się uroczystość zakończania nauki w klasach trzecich Liceum Ogólnokształcącego. Uczestniczyli w niej tegoroczni absolwenci, rodzice, dyrekcja, wychowawcy oraz nauczyciele. Obecni byli także zaproszeni goście, Zbigniew Karciński – wicestarosta Powiatu Tarnowskiego, Zdzisław Maniak – Przewodniczący Rady Gminy Gromnik, podinsp. Witold Ślęzak – zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Tarnowie, podinp. Krzysztof Ryba – zastępca Komendanta Komisariatu Tarnów – Centrum, asp.szt. Łukasz Czelusniak – Komendant Komisariatu Policji w Ciężkowicach.

W tym, jakże szczególnym i wyjątkowym dniu podsumowano trzy lata nauki oraz działalność związaną z pracą na rzecz klasy, szkoły, środowiska lokalnego Naszych wspaniałych absolwentów. Niewątpliwie najważniejsze były nagrody za wzorowe zachowanie i bardzo dobre wyniki w nauce dla uczniów, którzy rzetelnie i sumiennie pracowali aby poszerzać Swoją wiedzę. W trakcie uroczystości zostały również wręczone zaświadczenia z realizowanych w szkole programów kształcenia – policyjnego, pożarniczego, lotniczego, odnowy biologicznej i ratownictwa medycznego.

Wyróżniono sportowców, wolontariuszy ze Szkolnego Koła Caritas, aktorów i muzyków ze Szkolnego Koła Teatralnego „ Improwizacja”. Wzruszającym momentem uroczystości były słowa podziękowania skierowane przez absolwentów do dyrekcji, wychowawców i wszystkich nauczycieli. Największą jednak niespodzianką, która poruszyła serca wszystkich zgromadzonych na Sali było wykonanie piosenki autorskiej dedykowanej przez klasę 3C wychowawcy. Drodzy absolwenci dziękujemy za te trzy lata i życzmy powodzenia w drodze

Tekst: Anna Gaj

REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania


ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl