Tragiczne w skutkach potrącenie w Tuchowie

10 stycznia 2022    
Publikacja: 112

W piątkowe popołudnie 7 stycznia 2022 roku w Tuchowie doszło do zdarzenia drogowego, które okazało się tragiczne w skutkach. Około godziny 15.00 na skrzyżowaniu ulic Kolejowej i Mickiewicza kierujący samochodem osobowym potrącił pieszą.

Kobieta przechodziła przez pasy na ulicy Kolejowej na drugą stronę drogi. W tym samym czasie do manewru skrętu w lewo z ulicy Kolejowej w ulicę Mickiewicza szykował się kierujący osobową Hondą. Przed Hondą stał inny pojazd, który również chciał skręcić na drogę wojewódzką nr 977 w kierunku Gromnika. Kierowca Hondy zrezygnował jednak z manewru skrętu w lewo i chciał skręcić w prawo w kierunku Tarnowa. Wycofując się nie zauważył kobiety przechodzącej przez pasy, potrącając ją.

W wyniku tego zdarzenia poszkodowana została 84 – latka. Uskarżała się na bóle rąk oraz głowy. Na miejsce przybył Zespół Ratownictwa Medycznego, który z uwagi na odniesione przez potrąconą kobietę obrażenia, przetransportował ją do tarnowskiego szpitala.

Niestety w sobotę do dyżurnego tarnowskiej Policji dotarła informacja, że kobieta poszkodowana w wypadku, zmarła w szpitalu.

Kierowcą był 20-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego, w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Tarnowie

REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania


ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl