Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo – Wyborcze GKS Gromnik

04 lutego 2023    
Publikacja: REDAKCJA

3 lutego 2023 r. w Restauracji Pasja w Gromniku odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo – Wyborcze Gminnego Klubu Sportowego Gromnik. Na zebraniu pojawili się m.in. przedstawiciele władz samorządowych: Wójt Gminy Gromnik Bogdan Stasz, Przewodniczący Rady Gminy Gromnik Jerzy Kwiek wraz z Radnymi: Elżbietą Knapik, Robertem Kajmowiczem, Henrykiem Dęboszem i Tomaszem Malazdrą, władze OSP Chojnik – prezes Bartłomiej Kozłowski i naczelnik Ewelina Stefańska, sponsorzy: Grzegorz Syrek, Marek Wiśniowski, Marek Kwiek, Daniel Pancerz i Wiktor Lange. Wśród zebranych obecni byli także zawodnicy wszystkich kategorii wiekowych, rodzice, działacze i kibice.

W pierwszej części zebrania podsumowano rok 2022 – rok historyczny, rok największego sukcesu w dziejach GKSu. Nie obyło się bez zasłużonych słów wdzięczności dla wszystkich, którzy dołożyli swoją cegiełkę do tego wyczynu. Zwrócono także uwagę na problemy sportowo – organizacyjne z jakimi borykają się kluby lig amatorskich.

Kolejna część spotkania to przyjęcie sprawozdań, które złożyli kolejno Prezes i Skarbnik Stowarzyszenia oraz Przewodniczący Komisji Rewizyjnej. Wlane Zgromadzenie jednomyślnie udzieliło absolutorium ustępującemu Zarządowi.

Następnie wybrano władze GKS Gromnik na kolejną kadencję. Spośród zgłoszonych kandydatów wybrano siedmioosobowy Zarząd na czele którego stanął Tomasz Baran i trzyosobową Komisję Rewizyjną.

Skład Zarządu GKS Gromnik na lata 2023-2027:

Prezes – Tomasz Baran

Wiceprezes – Wojciech Chmura

Skarbnik – Bolesław Dziedzina

Sekretarz – Łukasz Steć

Członek Zarządu – Daniel Masłoń

Członek Zarządu – Zbigniew Karciński

Członek Zarządu –Wiktor Lange

Skład Komisji Rewizyjnej:

Przewodniczący – Maciej Skałoń

Członek – Daniel Pancerz

Członek – Marcin Bąk

W swoim wystąpieniu Prezes podziękował za wysokie poparcie w wyborach i zaufanie jakim zebrani obdarzyli nowy Zarząd. Zwrócił szczególną uwagę na sukces dwóch młodych wychowanków klubu, którzy są zauważani w Małopolsce i aktualnie przebywają na obozie w Hiszpanii. Przedstawił także plany na najbliższy rok, wśród których jest m.in. utrzymanie wysokiego poziomu szkolenia, kontynuowanie współpracy z lokalnymi instytucjami i przedsiębiorcami oraz możliwości pozyskiwania środków zewnętrznych.

REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl