Chór Szkoły Podstawowej im św. Jana Pawła II w Ciężkowicach z kolejnymi sukcesami na koncie

13 grudnia 2018
Publikacja: Paweł Hołda

Wiktoria Schabowska zdobyła wyróżnienie, a Chór Szkoły Podstawowej im św. Jana Pawła II w Ciężkowicach zajął I miejsce w XIV Małopolskim Przeglądzie Pieśni Patriotycznej w Lubniu.

19.11.2018 roku w Lubniu odbyły się przesłuchania konkursowe, a 26.11.2018 roku Koncert Laureatów XIV edycji Małopolskiego Przeglądu Pieśni Patriotycznej pod hasłem „I na drugim końcu świata będę dumny ze swego pochodzenia”. Przegląd zorganizował Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Lubniu. Wśród 92 podmiotów muzycznych z całej Małopolski nie zabrakło artystów reprezentujących naszą miejscowość, a dokładnie Szkołę Podstawową im św. Jana Pawła II w Ciężkowicach. W kategorii solistów wystąpiła Wiktoria Schabowska z utworem „Póki Polska żyje w nas”, zaś w zmaganiach zespołów zaprezentował się chór szkolny, śpiewając „Niepodległą, niepokorną”. Z ogromną radością pragniemy poinformować, że obydwa występy znalazły uznanie wśród jurorów. Wiktoria i Chór znaleźli się w gronie Laureatów Przeglądu. To już drugi taki sukces naszych uczniów w Lubniu. Dwa lata temu w XII Małopolskim Przeglądzie Pieśni Patriotycznej Chór Szkoły Podstawowej w Ciężkowicach zajął tak jak i w tym roku I miejsce. Otrzymał również zaszczytny tytuł LAUREATA przyznany przez Kuratora Oświaty w Krakowie.

Dodajmy, że założycielem i opiekunem Chóru Szkoły Podstawowej im św. Jana Pawła II w Ciężkowicach jest pani Małgorzata Miłkowska.

Źródło: SP Ciężkowice

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

REKLAMA

AUTO-SOPALA
Mechanika Pojazdowa u Jacka
HITPOL

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl