ZASADY KORZYSTANIA Z SERWISU POGÓRZE24.pl

1. Celem serwisu Pogórze24.pl jest stworzenie portalu informacyjno – społecznościowego z aktualnymi informacjami oraz opiniami na wszystkie tematy wzbudzające społeczne zainteresowanie.

2. Korzystanie z serwisu Pogórze24.pl jest bezpłatne.

3. Opinie oraz treści wyrażane przez użytkowników serwisu lub osoby trzecie przedstawiają wyłącznie ich własne zdanie i nie odzwierciedlają opinii wydawcy.

4. Prawdziwość oraz kompletność przedstawianych opinii oraz treści nie jest weryfikowana, ani gwarantowana przez wydawcę.

5. Wydawca, otwierając nową przestrzeń w internecie, pragnie tworzyć kulturalną i przyjazną przestrzeń wymiany informacji, poglądów i komentarzy na temat otaczającej nas rzeczywistości.

6. Użytkownicy serwisu Pogórze24.pl mają prawo i obowiązek przyczyniać się do utrzymania wysokiego poziomu dyskusji i polemik, oraz do pogłębiania poruszanych w serwisie tematów.

7. Wydawca zachęca wszystkich użytkowników do wyrażania swoich opinii,  również tych z  odmiennym punktem widzenia w stosunku do publikowanego materiału, pod warunkiem, że opinie te będą wyrażane z szacunkiem dla innych osób i poglądów.

8. Materiały opublikowane w serwisie Pogórze24.pl mogą być zamieszczane na innych stronach internetowych, pod warunkiem podania źródła w postaci wyraźnego i aktywnego linku do serwisu Pogórze24.pl. Wykorzystywanie materiałów do innych celów wymaga pisemnej zgody wydawcy.

9. Użytkownik, który przesyła materiały do redakcji w celu ich bezpłatnej publikacji wyraża zgodę na dalsze ich rozpowszechnianie bez konieczności uzyskania dodatkowej zgody. Użytkownik musi być autorem nadesłanego materiału, lub posiadać zgodę właściciela praw autorskich w postaci zgody bezpośredniej lub stosownej licencji. Redakcja zastrzega sobie prawo do wyboru i skrótów nadesłanych materiałów. Autorzy zgadzają się na zamieszczanie swoich materiałów w serwisie Pogórze24.pl  bez wynagrodzenia. 

10. Użytkownik, który przesyła do redakcji płatne ogłoszenia, reklamy, spoty ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść.

11. Przed rozpoczęciem korzystania z serwisu należy zapoznać się z niniejszymi zasadami.

12. Wydawca zastrzega, że przez fakt korzystania z  serwisu Pogórze24.pl wyrażacie Państwo zgodę na przestrzeganie niniejszych zasad.

13. Z aktualnie obowiązującymi zasadami można zapoznać się w dowolnym momencie na stronie www.pogorze24.pl

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl