Podsumowanie wyjątkowych ferii w GOK w Gromniku

23 lutego 2023    
Publikacja: REDAKCJA

Ferie zimowe to czas, który z pewnością zawsze zostanie w pamięci dzieci jako czas beztroskiej zabawy i wypoczynku. To również moment, w którym dzieci mogą poznać nowych przyjaciół, rozwijać swoje zainteresowania oraz zdobywać nowe umiejętności. Dlatego też, warto zadbać o to, aby oferować im atrakcyjne programy, które umilą im ten czas.

Gminny Ośrodek Kultury w Gromniku świetnie wykorzystał ten czas i przygotował dla dzieci wiele interesujących warsztatów. W ramach zajęć z makramy dzieci mogły nauczyć się, jak zrobić piękne ozdoby z sznurków i materiałów. Natomiast w trakcie warsztatów kulinarnych, miały okazję nauczyć się przygotowywać pyszne dania oraz poznać tajniki zdrowego odżywiania.

Jednym z najbardziej interesujących wydarzeń były pokazy Ochotniczej Straży Pożarnej. Dzięki nim dzieci mogły nauczyć się zasad bezpieczeństwa oraz dowiedzieć się, jak postępować w przypadku pożaru czy innego zagrożenia. Pokazy te były również świetnym sposobem na to, aby przybliżyć uczestnikom ferii  pracę strażaków oraz ich codzienną służbę dla społeczeństwa.

Nie można zapomnieć również o balu karnawałowym, który był prawdziwym hitem ferii. To właśnie podczas tej imprezy dzieci miały okazję potańczyć, poznać nowych przyjaciół i cieszyć się beztroską zabawą. Dzięki takim wydarzeniom najmłodsi mogą rozwijać swoje umiejętności społeczne oraz nawiązywać wartościowe kontakty, co jest bardzo ważne dla ich rozwoju.

Dlatego też, oferowanie dzieciom różnorodnych atrakcji w czasie ferii zimowych jest bardzo ważne. Pozwala to nie tylko na spędzenie czasu w interesujący sposób, ale również na rozwój dzieci w wielu obszarach. Taka oferta, jak ta przygotowana przez Gminny Ośrodek Kultury w Gromniku, może przynieść wiele korzyści dla najmłodszych i sprawić, że ten czas będzie dla nich wyjątkowo przyjemny i wartościowy.

Źródło: GOK Gromnik

REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl