Chcesz zostać Policjantem? Wymagane dokumenty możesz złożyć w tarnowskiej komendzie

02 lutego 2019
Publikacja: REDAKCJA

Od dnia 1.08.2018 roku każdy, kto chce wstąpić do Policji, wymagane dokumenty może złożyć osobiście w Komendzie Miejskiej Policji w Tarnowie przy ul. Traugutta 4.

Osoba, która chce wstąpić do Policji wypełnia odpowiednie dokumenty i osobiście może je złożyć w Komendzie Miejskiej Policji w Tarnowie. Dzięki decyzji Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie od 1.08.2018 roku w tarnowskiej komendzie pracownik komórki kadrowej pełni dyżur w każdy wtorek w godzinach 11.00-14.00. Niezbędne informacje można uzyskać pod numerem telefonu 14 628 12-30. W Tarnowie zostaną zweryfikowane przedłożone dokumenty i przekazane następnie do komórki zajmującej się doborem do Policji w Komendzie Wojewódzkiej w Krakowie bez konieczności każdorazowej wizyty w stolicy Małopolski.

Szczegółowy regulamin testów oraz całego procesu rekrutacji do policji można znaleźć na naszej stronie pod tym linkiem: – kliknij tutaj.

Szczegółowe informacje dotyczące zasad rekrutacji dostępne są na stronie internetowej małopolskiej Policji http://malopolska.policja.gov.pl/pl/praca-w-policji

Źródło: KMP Tarnów
Zdjęcia: policja.gov.pl

POLUB NAS NA FACEBOOKU!
SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

REKLAMA

Mechanika Pojazdowa u Jacka
AUTO-SOPALA
HITPOL

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl