Podziękowanie Pani Jowity Jurkiewicz Drąg

16 kwietnia 2024    
Publikacja: REDAKCJA

 

Drodzy Mieszkańcy Gminy Ciężkowice, Szanowni Państwo!

Składam serdeczne podziękowanie Wyborcom za udzielone mi poparcie w wyborach samorządowych w dniu 7 kwietnia na Burmistrza Gminy Ciężkowice.

Zaufanie, którym mnie Państwo obdarzyli zobowiązuje do ciężkiej i sumiennej pracy na rzecz naszej gminy. Pragnę zapewnić, że dołożę wszelkich starań, aby nie zawieść tego zaufania, a swoje obowiązki będę wykonywać w poczuciu odpowiedzialności za wspólne dobro mieszkańców gminy Ciężkowice.

Liczę na współdziałanie w każdych sprawach gospodarczych i społecznych. Bowiem wyznaję zasadę, że o sile samorządu stanowią jego pozytywnie zaangażowani w sprawy publiczne Mieszkańcy.

Czuję się zaszczycona, że moja wizja rozwoju gminy spotkała się z przychylnym przyjęciem mieszkańców.

Dziękuję wszystkim osobom, które zaangażowały się w tę kampanię wyborczą. Zarówno moim znajomym i przyjaciołom, wszystkim moim kandydatom na radnych.

Jestem pewna, że wspólnie z nową wybraną Radą Miejską uda nam się wiele osiągnąć i przez najbliższe 5 lat w atmosferze dyskusji będziemy podejmować najlepsze dla naszej społeczności decyzje. Gratuluję wyboru.

Życzę nam wszystkim dobrej współpracy oraz wzajemnego szacunku, zrozumienia, umiejętności osiągania kompromisu i wiary w to, że praca na rzecz rozwoju gminy warta jest szczególnego zaangażowania i poświęcenia.

Z wyrazami szacunku

REKLAMA

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl