Bezpieczny senior – uczniowie klasy 6a  z Zespołu Szkół w Gromniku prezentowali scenki edukacyjne związane z bezpieczeństwem seniorów.

29 października 2023    
Publikacja: Paweł Hołda

26 października w Gminnym Ośrodku Kultury w Gromniku odbyło się wydarzenie z cyklu „Bezpieczny Senior” Podczas tego spotkania uczniowie klasy 6a  z Zespołu Szkół w Gromniku prezentowali scenki edukacyjne związane z bezpieczeństwem seniorów.

W trakcie tego wydarzenia  udział wziął mł. asp. Marek Bacharaz z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie, który przeprowadził krótką prelekcję na temat zagrożeń i zasad bezpieczeństwa seniorów. Uczestnicy spotkania mieli okazję dowiedzieć się o ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa na drogach oraz w codziennym życiu, które mogą mieć istotny wpływ na jakość życia seniorów.

To wydarzenie stanowiło istotny krok w kierunku poprawy świadomości społecznej w zakresie bezpieczeństwa seniorów oraz budowania większej troski o ich dobrostan. Dzięki zaangażowaniu uczniów oraz prelegenta z policji, uczestnicy spotkania zdobyli cenne informacje i umiejętności, które mogą przyczynić się do zapewnienia większego bezpieczeństwa seniorom w codziennym życiu.

REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl