Ciężkowianka rozpoczyna przygotowania do rundy wiosennej z nowym trenerem

13 stycznia 2021    
Publikacja: Dariusz Oleksowicz

Zespół Ciężkowianki Ciężkowice czeka niezwykle trudne zadanie w zbliżającej się rundzie wiosennej tarnowskiej klasy okręgowej. Walka o utrzymanie na tym poziomie rozgrywek będzie o tyle trudna, że zespół z Ciężkowic zajmuje ostatnią pozycję w tabeli z 6 punktami na koncie.

fot. facebook.com/DanielDawiec

W utrzymaniu ligowego bytu ma pomóc nowy trener, którym został Daniel Dawiec. 37 – letni szkoleniowiec ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie, posiada licencję trenerską UEFA A oraz może pochwalić solidnym doświadczeniem. W swojej przygodzie trenerskiej prowadził zespoły takie jak: Nafta Jedlicze, Glinik Gorlice, LKS Uście Gorlickie, LKS Victoria Śnietnica czy Ogniwo Piwniczna. W swoim CV ma także staże trenerskie, które odbył w Ajaksie Amsterdam, PSV Eindhoven, Sandecji Nowy Sącz, Cracovii Kraków, a także Rakowie Częstochowa.

„Bardzo się cieszę na możliwość pracy w KS Ciężkowianka Ciężkowice. Pan Prezes Robert Figas wraz z zarządem bardzo wierzą i ciężko pracują tworząc jak najlepsze warunki dla zawodników. 

Nowy trener Ciężkowianki wierzy, że zespół pod jego wodzą utrzyma się w tarnowskiej „okręgówce” – Przed nami trudne zadanie, jednak jestem optymistą i zrobię wszystko byśmy osiągnęli zamierzony cel jakim jest utrzymanie zespołu w lidze. Pierwsze zajęcia i obecność 23 zawodników, ich zaangażowanie, pokazały, że im również zależy na tym by runda wiosenna była zdecydowanie lepsza. Chciałbym byśmy myśleli tylko o przyszłości i kroczyli w nią z pozytywnym nastawieniem.”

Ciężkowianka w zimowych przygotowaniach rozegra kilka gier kontrolnych. Rozkład sparingów przedstawia poniższa grafika.

REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania


ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl