Ciężkowianka zainaugurowała rundę wiosenną

23 marca 2024    
Publikacja: Dariusz Oleksowicz

Na zdjęciu Mateusz Roman walczący w pojedynku główkowym w ubiegłotygodniowym meczu pucharowym z LKS-em Ładna. fot. Dariusz Oleksowicz/MediaSport Małopolska

Ciężkowianka zainaugurowała rundę wiosenną sezonu 2023/2024 w tarnowskiej klasie „A”. Jej pierwszym przeciwnikiem w rundzie rewanżowej był zespół Dunajca Zbylitowska Góra. Podopieczni grającego trenera Łukasza Gierałta podbudowani dwoma zwycięstwami w pierwszych dwóch rundach okręgowego Pucharu Polski przystąpili do spotkania z Dunajcem, który był notowany o kilka miejsc niżej w tabeli. Ostatecznie spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Już w najbliższą sobotę drużyna z Ciężkowic uda się do Ołpin na spotkanie z miejscową Olszynką – liderem tarnowskiej klasy „A”. Zapowiada się więc świetne widowisko. Mecz rozpocznie się o godzinie 13:00.

Sobota 23 marca 2024 roku, godzina 15:30

Dunajec Zbylitowska Góra – KS Ciężkowianka Ciężkowice 0:0

Ciężkowianka wystąpiła w następującym składzie:

69. Miłkowski Mateusz – 2. Oleksowicz Robert, 3. Miłkowski Mateusz (80′ 16. Kądziołka Grzegorz), 4. Bryt Sebastian, 5. Roman Mateusz, 6. Śliwa Arkadiusz, 7. Deś Marcin, 8. Kras Paweł (84′ 10. Haraf Krzysztof), 14. Markowicz Dominik, 15. Gierałt Łukasz, 20. Popiela Łukasz (k)

Żółte kartki:

28′ Bryt Sebastian, 55′ Roman Mateusz, 76′ Śliwa Arkadiusz

Trener (grający): Łukasz Gierałt

Kierownik drużyny: Filip Truchan

Dziękujemy kierownikowi drużyny z Ciężkowic Filipowi Truchanowi za przekazane informacje potrzebne do stworzenia niniejszego artykułu!

REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl