Dzień Otwarty „Na planie ZSOiZ” w Gromniku

27 kwietnia 2016    
Publikacja: Paweł Hołda

 

Już po raz kolejny w kwietniu w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Gromniku zorganizowano dni otwarte, przeznaczone dla wszystkich gimnazjalistów, którzy stają przed wyborem szkoły średniej. W tym roku główną atrakcją była przygotowana w bardzo ciekawy sposób gra szkolna „ Na planie ZSOiZ”.

Gimnazjaliści mieli do wykonania różne zadania związane z programami, które realizuje szkoła. W ten sposób młodzież miała możliwość zapoznania się z bogatą ofertą edukacyjną, na którą się składa program policyjny, pożarniczy, lotnictwa, ratownictwa medycznego a także odnowy biologicznej. Nowością reklamową był program ratownictwa wodnego. Prezentowane były również kierunki kształcenia zawodowego.

Wśród uczestników rywalizacji rozlosowano cenne nagrody m.in. tablet, smartwachte, powerbanki. W trakcie dnia otwartego młodzież mogła zobaczyć także pokaz musztry, akrobacji, capoeriy czyli sztuki walki połączonej z tańcem. Jak co roku przygotowana została przez uczniów z programem policyjnym wokanda, którą obejrzała licznie zgromadzona publiczność.

Prezentacja ta połączona z elementami sztuki teatralnej niezwykle działa na emocje widzów. O wszystkich wydarzeniach, które miały miejsce w szkole można było się dowiedzieć z najnowszego wydania gazety szkolnej „Na celowniku”, której redaktorami są uczniowie. W czerwcu serdecznie zapraszamy na drugą odsłonę dni otwartych, która gorąco polecamy!

Tekst: Anna Gaj

REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania


ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl