Dzień Otwarty w ZSOiZ w Gromniku – blisko 400 uczniów odkrywało swoją przyszłość

05 kwietnia 2025    
Publikacja: REDAKCJA

4 kwietnia w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Gromniku odbył się Dzień Otwarty – wyjątkowe wydarzenie, które zgromadziło ponad 400 uczniów z różnych szkół powiatu tarnowskiego. To był dzień pełen inspiracji, energii i możliwości, podczas którego młodzież miała okazję zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną szkoły oraz poznać jej codzienne życie „od kuchni”.

Na gości czekało wiele atrakcji – uczniowie i nauczyciele ZSOiZ przygotowali liczne stoiska tematyczne oraz pokazy, które w ciekawy i angażujący sposób prezentowały kierunki kształcenia i możliwości rozwoju, jakie oferuje szkoła. Nie zabrakło również występów artystycznych – pokazów musztry, tańca oraz śpiewu – które dodały wydarzeniu wyjątkowego klimatu.

Wśród zaproszonych gości swoją obecnością zaszczycili: Starosta Tarnowski Jacek Hudyma, etatowy członek Zarządu Powiatu Tarnowskiego – Tomasz Stelmach,  Wójt Gminy Gromnik  – Małgorzata Kras.  Uroczystość była również okazją do wręczenia nagród laureatom I Powiatowego Festiwalu Młodych Talentów, który odbył się dwa tygodnie wcześniej.

Dzień Otwarty w Gromniku pokazał, że ZSOiZ w Gromniku to szkoła z pasją, która stawia na nowoczesną edukację, zaangażowanie uczniów oraz wsparcie lokalnej społeczności. 

 

REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl