Dzień Otwarty w ZSOiZ w Gromniku

25 kwietnia 2018    
Publikacja: Paweł Hołda
Dzień Otwarty ZSOiZ w Gromniku w barwach biało -czerwonych. W ciekawy sposób społeczność szkolna Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jana Pawła II w Gromniku postanowiła zorganizować I Dzień Otwarty.
 
Motywem przewodnim wydarzenia stały się bowiem barwy biało-czerwone. Uczniowie, nauczyciele postanowili w ten sposób uczcić 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Ponad 300 gimnazjalistów ze szkół z województwa małopolskiego i nie tylko uczestniczyła w licznych atrakcjach zorganizowanych dla nich w tym dniu. Wydarzenie rozpoczął polonez, który zatańczyło 100 par. Liczba ich nie była przypadkowa, gdyż odnosi się do rocznicy odzyskania przez Polskę wolności.
 
Gimnazjaliści uczestniczą w grze szkolnej mogli zapoznać się ofertą edukacyjną ZSOiZ w Gromniku. Uczniowie mogli porozmawiać o swoich zainteresowaniach z przedstawicielami służb mundurowych: policji, straży granicznej, wojska, straży pożarnej.
 
Gimnazjaliści uczestniczyli także w pokazie musztry oraz samoobrony, która realizowana jest w ramach zajęć policyjnych w szkole w Gromniku. Tańce integracyjne oraz rozlosowanie nagród zakończyły I Dzień Otwarty ZSOiZ w Gromniku. Na kolejny gimnazjaliści zostali zaproszeni już 30 maja 2018r.
 
 
REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania


ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl