II Siemeichowski Hubertus – 2023

04 listopada 2023    
Publikacja: Paweł Hołda

28 października odbyła się druga edycja Siemiechowskiego Hubertusa, zorganizowana przez miłośników jeździectwa – Barbarę i Mieczysława Kaczmarczyków oraz Edytę i Rafała Walkowiczów, we współpracy z Kołem Łowieckim „Jaźwiec.”

Uczestnicy spotkali na miejscu zbiórki, gdzie serdecznie powitał ich sołtys wsi Siemiechów, Waldemar Gądek. Po krótkim przywitaniu, wyruszyli w malowniczą trasę przez lasy w kierunku punktu widokowego przy Kamieniołomie w Lichwinie, z postojem na chwilę odpoczynku. 

Po południu  rozpoczęła się hubertusowa gonitwa za lisem, którą wygrał Rafał Walkowicz z Siemiechowa. Lisa szukanego wyłowiła Małgorzata Kowalik z Rzepiennika Biskupiego.

Podczas imprezy odbył się także konkurs na najpiękniejszy strój Hubertusa, którego zwyciężczynią została Patrycja Kołpa z Łowczówka.

Uczestnicy mieli również okazję do przejażdżki bryczką i konnej oraz mogli skosztować specjałów z dziczyzny i ciepłej herbaty.

W II Siemiechowskim Hubertusie wzięli udział m.in. Barbara Kaczmarczyk, Mieczysław Kaczmarczyk, Rafał Walkowicz, Mariusz Kwiek, Daria Kwiek, Julia Chmielewska, Agnieszka Naklicka, Barbara Dębosz, Małgorzata Kowalik, Grzegorz Kowalik, Agnieszka Mikos, Michał Rąpała, Gabriela Rzepka, Natalia Sołtys, Mieczysław Solarz, oraz zaprzęg Krzysztofa i Pauliny Gacek z Siedliska. To wyjątkowe wydarzenie z pewnością zostawiło niezapomniane wspomnienia.

 

 

Zdjęcia: Jolanta Turska

REKLAMA

KOMENTARZE, OPINIE*

(*) dodając wpis za pomocą poniższego formularza akceptujesz regulamin komentowania

ARTYKUŁY WYBRANE DLA CIEBIE

REKLAMA
Serwis zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Tarnowie - Nr Rej 208
Wszelkie prawa zastrzeżone © Pogórze24.pl